Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2019
 
01
10:00
sön
10:00    
Tångvalla IP konstgräs (Skåne VM)
Skanör-Falsterbo IF Röd - FC Bellevue6  -  2  
 
07
11:00
lör
11:00    
Klostergårdens IP plan 4 (Skåne VM)
Lunds BK - Skanör-Falsterbo IF Vit2  -  3  
07
14:00
lör
14:00    
Tångvalla IP konstgräs (Träningsmatch)
Skanör-Falsterbo IF - Vellinge IF4  -  3  
08
13:00
sön
13:00    
Tångvalla Skola
Skanör-Falsterbo IF - Luciacupen  -      
 
14
12:00
lör
12:00    
Tångvalla IP konstgräs (Skåne VM,9-manna-helplan)
Skanör-Falsterbo IF Svart - IF Limhamn Bunkeflo L1:29  -  0  
 
21
11:00
lör
11:00    
Tångvalla IP konstgräs (Skåne VM)
Skanör-Falsterbo IF Röd - Vellinge IF5  -  3  
 
28
08:00
lör
08:00    
Landskrona idrottshall
Landora Julcup - Skanör-Falsterbo IF  -      
JANUARI 2020
 
02
09:00
tor
09:00    
Baltiska hallen
Skånecupen P08 - Skanör-Falsterbo IF  -      
02
15:40
tor
15:40    
Trädgårdsgatan 1, Åstorp
KVB cupen P07 - Skanör-Falsterbo IF  -      
04
08:00
lör
08:00    
Baltiska hallen
Skånecupen P07 - Skanör-Falsterbo IF Svart  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Tångvalla IP konstgräs (Skåne VM)
Skanör-Falsterbo IF Vit - FC Trelleborg14  -  1  
12
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP (Skåne VM)
BK Höllviken - Skanör-Falsterbo IF Röd3  -  0  
 
18
11:30
lör
11:30    
Tångvalla IP konstgräs (Skåne VM)
Skanör-Falsterbo IF Röd - Helsingborg City FC2  -  5  
19
10:00
sön
10:00    
Träningsmatch 9-manna (helplan)
Skanör-Falsterbo IF Svart - FC Bellevue1  -  0  
 
25
13:00
lör
13:00    
Bunkeflo IP (Skåne VM, 9-manna)
LB07 Bunkeflo - Skanör-Falsterbo IF Svart0  -  2  
26
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP (Skåne VM)
BK Höllviken - Skanör-Falsterbo IF Vit1  -  4  
26
18:00
sön
18:00    
Södervångshallen
Viffecupen P08 - Skanör-Falsterbo IF  -      
 
31
18:00
fre
18:00    
Höllvikens IP (Skåne VM, 9-manna)
BK Höllviken - Skanör-Falsterbo IF Svart2  -  5  
FEBRUARI 2020
 
01
10:00
lör
10:00    
Tångvalla IP konstgräs (Skåne VM)
Skanör-Falsterbo IF Röd - Lunds BK6  -  6  
02
10:00
sön
10:00    
Brovallen (Skåne VM)
LB07 Bunkeflo - Skanör-Falsterbo IF Vit2  -  1  
02
11:30
sön
11:30    
Brovallen (Träningsmatch)
LB07 B1 - Skanör-Falsterbo IF8  -  1  
 
08
11:00
lör
11:00    
Lindeborg (Träningsmatch)
Lindeborgs FF - Skanör-Falsterbo IF 3  -  2  
08
14:40
lör
14:40    
Södervångshallen
Viffecupen P07 - Skanör-Falsterbo IF  -      
09
15:30
sön
15:30    
Tångvalla IP konstgräs (Skåne VM, 9-manna)
Skanör-Falsterbo IF Svart - Uppåkra IF  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
Husiegårds IP
Husie IF - Skanör-Falsterbo IF1  -  8  
 
29
10:00
lör
10:00    
Tångvalla IP konstgräs (Skåne VM)
Skanör-Falsterbo IF Vit - Arlövs BI10  -  4  
MARS 2020
 
01
10:00
sön
10:00    
Pilbäcks IP (Skåne VM)
IFK Klagshamn - Skanör-Falsterbo IF Röd1  -  8  
 
07
12:00
lör
12:00    
Åkarps IP (Träningsmatch)
Åkarps IF - Skanör-Falsterbo IF2  -  3  
08
10:00
sön
10:00    
Tångvalla IP konstgräs (9-manna, helplan)
Skanör-Falsterbo IF Svart - IFK Malmö 14  -  0  
 
14
10:00
lör
10:00    
Anderslövs IP (Skåne VM)
Anderslövs BoIK - Skanör-Falsterbo IF Vit6  -  2  
14
11:30
lör
11:30    
Höllvikens IP (Skåne VM semifinal)
Trelleborgs FF - Skanör-Falsterbo IF Svart1  -  2  
14
14:30
lör
14:30    
Höllvikens IP (Skåne VM final)
Lunds BK - Skanör-Falsterbo IF Svart3  -  2  
15
10:00
sön
10:00    
Tångvalla IP konstgräs (Skåne VM)
Skanör-Falsterbo IF Röd - LB07 Bunkeflo Svart3  -  5  
 
21
11:30
lör
11:30    
Tångvalla IP konstgräs
Skanör-Falsterbo IF - Hardeberga BK1  -  4  
22
11:00
sön
11:00    
Tångvalla IP konstgräs
Skanör-Falsterbo IF - BK Höllviken1  -  7  
 
29
10:00
sön
10:00    
Vanningen (Träningsmatch)
Vellinge IF - Skanör-Falsterbo IF3  -  1  
29
11:00
sön
11:00    
Linero IP
Linero IF Trophy 9-mannacup - Skanör-Falsterbo IF  -      
29
12:00
sön
12:00    
Vanningen (Träningsmatch)
Vellinge IF - Skanör-Falsterbo IF4  -  4  
29
14:00
sön
14:00    
Smörlyckans IP
Lunds BK 7-manna kickoff - Skanör-Falsterbo IF  -      
APRIL 2020
 
01
17:30
ons
17:30    
Pilbäcks IP (Träningsmatch)
IFK Klagshamn - Skanör-Falsterbo IF  -      
04
10:30
lör
10:30    
Veberöd, Svalebo konstgräs
Veberöds AIF - Skanör-Falsterbo IF  -      
04
12:00
lör
12:00    
Veberöd Svalebo konstgräs
Veberöds AIF - Skanör-Falsterbo IF  -      
05
13:00
sön
13:00    
Tångvalla IP konstgräs
Skanör-Falsterbo IF - Skanör-Falsterbo IF  -      
05
13:30
sön
13:30    
Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Skanör Falsterbo IF svart  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Möllevallen IP A-Plan
Skanör Falsterbo IF röd - Gislövs IF vit  -      
11
10:30
lör
10:30    
Tångvalla IP konstgräs helplan
Skanör-Falsterbo IF - Skanör-Falsterbo IF   -      
 
13
11:00
mån
11:00    
Tångvalla IP konstgräs
Skanör-Falsterbo IF - Skanör-Falsterbo IF P09  -      
16
19:00
tor
19:00    
Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg blå - Skanör Falsterbo IF vit  -      
18
11:30
lör
11:30    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Kvarnby IK röd - Skanör Falsterbo IF röd  -      
19
09:30
sön
09:30    
Tångvalla IP konstgräs
Skanör-Falsterbo IF - Skanör-Falsterbo IF  -      
19
12:45
sön
12:45    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - FC Möjligheten  -      
19
13:00
sön
13:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF vit - Trelleborgs FF blå  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Kämpavallen A-plan 9-manna
Janstorps AIF röd - Skanör Falsterbo IF vit6  -  1  
25
10:00
lör
10:00    
Husiegårds IP
Husie IF - Skanör-Falsterbo IF5  -  3  
25
14:30
lör
14:30    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
BK Höllviken svart - Skanör Falsterbo IF svart  -      
26
12:15
sön
12:15    
Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
Svedala IF blå - Skanör Falsterbo IF röd  -      
MAJ 2020
 
02
10:00
lör
10:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 1
Bara GoIF - Skanör Falsterbo IF svart3  -  6  
02
13:00
lör
13:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF vit - Lunds BK gul4  -  3  
03
10:00
sön
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Hyllie IK svart11  -  3  
 
09
11:30
lör
11:30    
Kulladals IP, konstgräs
Kulladals FF blå - Skanör Falsterbo IF vit7  -  1  
10
10:00
sön
10:00    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
Husie IF vit - Skanör Falsterbo IF röd0  -  12
10
11:15
sön
11:15    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - FC Trelleborg röd3  -  6  
 
16
11:15
lör
11:15    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Anderslövs BoIK5  -  0  
16
11:30
lör
11:30    
Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF röd - Skanör Falsterbo IF svart7  -  7  
 
18
18:00
mån
18:00    
9-manna B-Plan Planbokning
Skanör-Falsterbo IF - LB07 B23  -  1  
24
08:00
sön
08:00    
Bjärred
BIF Cupen 9-manna - Skanör-Falsterbo IF  -      
24
10:00
sön
10:00    
Möllevallen IP B-Plan {Träningsmatch)
Skanör-Falsterbo IF - IFK Klagshamn5  -  3  
24
11:30
sön
11:30    
Möllevallen IP B-Plan 9-manna
Skanör-Falsterbo IF - Eslövs BK0  -  9  
 
30
10:00
lör
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Skanör Falsterbo IF röd  -      
30
10:00
lör
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF vit - Hyllie IK svart0  -  9  
31
11:15
sön
11:15    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - Klågerups GoIF  -      
JUNI 2020
 
06
14:00
lör
14:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - BK Höllviken röd4  -  2  
07
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Skanör Falsterbo IF vit4  -  2  
07
12:00
sön
12:00    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Lindeborgs FF 1948 - Skanör Falsterbo IF svart  -      
 
12
17:30
fre
17:30    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - Oxie SK svart7  -  3  
13
12:00
lör
12:00    
Mllevallen IP, Skanr B-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF vit - Lilla Torg FF blå2  -  0  
 
17
19:00
ons
19:00    
Vellinge IP B-plan 7-manna 1
Vellinge IF blå - Skanör Falsterbo IF röd6  -  1  
AUGUSTI 2020
 
09
11:30
sön
11:30    
Möllevallen IP B-Plan 9-manna
Skanör-Falsterbo IF - Arlövs BI (träningsmatch 9-manna)12  -  2  
 
13
18:30
tor
18:30    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF vit - Lilla Torg FF blå2  -  1  
16
12:45
sön
12:45    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Gislövs IF vit10  -  3  
 
22
11:00
lör
11:00    
Kirsebergs IP, konstgrs 9-manna
Malmö City FC vit - Skanör Falsterbo IF vit0  -  7  
22
15:30
lör
15:30    
Kulladals IP, konstgrs 7-manna 2
Kulladals FF röd - Skanör Falsterbo IF svart5  -  2  
23
14:00
sön
14:00    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK - Skanör Falsterbo IF röd0  -  12
 
24
17:30
mån
17:30    
Mllevallen IP, Skanr B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - Oxie SK svart6  -  4  
29
10:00
lör
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Kulladals FF vit  -      
30
10:00
sön
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - IF Limhamn Bunkeflo L311  -  2  
SEPTEMBER 2020
 
03
18:00
tor
18:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF vit - Hyllie IK grön1  -  2  
05
12:00
lör
12:00    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Lindeborgs FF 1948 - Skanör Falsterbo IF svart5  -  8  
06
10:00
sön
10:00    
Vellinge IP B-plan
Vellinge IF blå - Skanör Falsterbo IF röd5  -  5  
 
12
12:00
lör
12:00    
Mellanhedens IP A-plan
FC Bellevue 2 - Skanör Falsterbo IF vit5  -  1  
13
10:00
sön
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - Bara GoIF9  -  2  
13
11:15
sön
11:15    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Husie IF vit8  -  1  
 
19
12:30
lör
12:30    
Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF vit - Lunds SK4  -  0  
19
13:30
lör
13:30    
Sandskogens IP B-plan 7-manna 2
Ystads IF FF vit - Skanör Falsterbo IF svart2  -  10
20
11:15
sön
11:15    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Lindeborgs FF 1948 röd7  -  8  
 
26
12:45
lör
12:45    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - Heleneholms SK5  -  4  
26
15:30
lör
15:30    
Höllvikens IP plan 3 9-manna
BK Höllviken röd - Skanör Falsterbo IF vit6  -  1  
27
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP, plan 2, konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Skanör Falsterbo IF röd5  -  2  
OKTOBER 2020
 
04
11:15
sön
11:15    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Oxie SK vit11  -  6  
 
10
14:00
lör
14:00    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
BK Höllviken svart - Skanör Falsterbo IF svart9  -  3  
11
10:00
sön
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Skanör Falsterbo IF röd4  -  4  
 
17
10:00
lör
10:00    
Tångvalla IP konstgräs 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - IFK Klagshamn blå13  -  1  
17
10:00
lör
10:00    
Tångvalla IP konstgräs
Skanör-Falsterbo IF - IFK Klagshamn 10  -  1  
18
09:00
sön
09:00    
Smörlyckans IP, Lund
LUNDS BKS KICKOFF - Skanör-Falsterbo IF  -      
 
24
16:00
lör
16:00    
Nils Holgerssonhallen Skurup
Gåsacupen P07 - Skanör-Falsterbo IF  -      
25
11:00
sön
11:00    
Tångvalla IP konstgräs (9-manna)
Skanör-Falsterbo IF - Oxie SK7  -  1  
25
16:00
sön
16:00    
Limhamns IP konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Skanör Falsterbo IF vit  -      
NOVEMBER 2020
 
01
11:00
sön
11:00    
Tångvalla IP konstgräs (9-manna)
Skanör-Falsterbo IF - Bara GIF  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Tångvalla IP konstgräs (9-manna)
Skanör-Falsterbo IF - Prel match Skåne VM  -      
 
29
08:00
sön
08:00    
Bromölla
LB Hus indoor cup P08 - Skanör-Falsterbo IF  -      
DECEMBER 2020
 
05
08:00
lör
08:00    
Bromölla
LB Hus indoor cup P07 - Skanör-Falsterbo IF  -      
 
12
08:00
lör
08:00    
Inbjudningsturnering
IFK Knislinge m.fl. - Skanör-Falsterbo IF  -      
 
SAMARBETSPARTNERS