En utvecklande och glädjefylld gemenskap med hjärtat som grund.
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skanör Falsterbo IF
Fotboll

Styrelsen 2024
Katinka Island  Ordförande  islandkatinka@gmail.com  0709 69 70 42‬
Martin Åkerman  Vice Ordförande  martin.akerman9@gmail.com  0767 87 11 77‬
Helene Annemark  Kassör  helene@annemark.se  0736 67 78 63‬‬
Anna Radelius  Sekreterare  anna_radelius@yahoo.se  ‭‭0733 19 05 90‬
Thomas Fröslev  Ledamot  ithomas.froslev@ofs.se  
Jesper Börresen  Ledamot  jesper.borresen@gmail.com

 0705 37 44 26

Johan Gilbe  Ledamot  johan@andourfriends.com  0723 06 06 72
Lucas Leger Jonsson  Suppleant  lucas.jonsson@msa.se  0709 77 78 80
Linus Nicklasson  Suppleant  lnn@ettiketto.se  0761 04 10 54
Peter Wallqvist  Suppleant  peter.wallqvist@nordicdepositary.com          0722 43 60 94
Styrelsen    styrelsen@sfif.se  

 

Valberedningen

Kontakta valberedningen på 

valberedning@sfif.se

Ungdomssektionen

Christer Hansson

kansli@sfif.se

0709 47 58 70

   
     
Herrlaget - styrelsens kontakt

Katinka Island

islandkatinka@gmail.com

 0709 69 70 42‬

   
Sponsorgruppen

styrelsen@sfif.se

       
       
Arrangemangsgruppen

MÖLLEVALLSCUPEN

Christer Hansson

kansli@sfif.se

0709 47 58 70

   

                                

GÅSALOPPET

Per Sunding

per@tambourinestudios.com

0708 47 44 48‬

   
Marknadsföring / Möllebladet - hemsida - SoMe

Bianca Davidson

bianca@epafi.se

0707 97 50 91

   

 

 
 
 
SAMARBETSPARTNERS