Tycker du att det ser annorlunda ut? Vi arbetar med att uppdatera vår hemsida :o)
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Skanör Falsterbo IF
Fotboll

Styrelsen 2020
 Leif Törnquist Ordförande tornquist.leif@gmail.com ‭‭0730 54 28 56
 Frida Myllenberg
 Vice Ordförande frida.myllenberg@gmail.com 0705 47 33 20
 Joakim Hindemith  Kassör Jhindemith@hotmail.com ‭‭0722 49 71 00
 Rutger Hagstad Ledamot rutger.hagstad@puma.com 0708 19 60 47
 Bianca Davidson Ledamot bianca@epafi.se 0707 97 50 91
 Per Sunding Ledamot per@tambourinestudios.com 0708 47 44 48‬
 Johan Palm Ledamot j.palm@me.com 0735 30 43 86
 Louise Falck Edeheim Suppleant louisefalck@hotmail.com 0706 65 85 57‬
 Lars Envall Suppleant larsenvall55@gmail.com 0706 20 30 54

 
Ungdomssektionen
 Per Sundingper@tambourinestudios.com 0708 47 44 48
 Christer Hanssonkansli@sfif.se 0709 47 58 70
   
   

Sponsorgruppen


 


Leif Törnquisttornquist.leif@gmail.com0730 54 28 56

Frida Myllenberg
frida.myllenberg@gmail.com
0705 47 33 20

Bianca Davidsonbianca@epafi.se0707 97 50 91
Arrangemangsgruppen Möllevallscupen



Christer Hanssonchhans67@gmail.com0709 47 58 70 
                                


Arrangemangsgruppen Luciacupen
Christer Hanssonchhans67@gmail.com0709 47 58 70 
 
   
    
    
    

 
SAMARBETSPARTNERS