En utvecklande och glädjefylld gemenskap med hjärtat som grund.
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skanör Falsterbo IF
Fotboll

Styrelsen 2021
 Frida Myllenberg  Ordförande  frida.myllenberg@gmail.com  0705 47 33 20
 Louise Falck Edeheim  Vice Ordförande  louisefalck@hotmail.com  0706 65 85 57‬
 Joakim Hindemith   Kassör  Jhindemith@hotmail.com  ‭‭0722 49 71 00
 Rutger Hagstad  Ledamot  rhagstad@gmail.com  0708 19 60 47
 Bianca Davidson  Ledamot  bianca@epafi.se  0707 97 50 91
 Per Sunding  Ledamot  per@tambourinestudios.com  0708 47 44 48‬
 Karl Lundquist  Ledamot  karl.lundquist@lansforsakringar.se  0735 02 45 45
 Lina Laurén  Suppleant  linanestam@hotmail.com  0706 27 20 60
 Lukas Berghe  Suppleant  lukas.berghe@gmail.com  0729 87 77 12

 

 
Ungdomssektionen
Christer Hansson kansli@sfif.se 0709 47 58 70
Louise Falck Edeheim louisefalck@hotmail.com 0706 65 85 57‬
Sponsorgruppen
  Rutger Hagstad rhagstad@gmail.com 0708 19 60 47
  Frida Myllenberg
frida.myllenberg@gmail.com
0705 47 33 20
       
Arrangemangsgruppen

HUVUDANSVARIG

Lina Laurén linanestam@hotmail.com 0706 27 20 60

 

MÖLLEVALLSCUPEN

Christer Hansson kansli@sfif.se 0709 47 58 70

                                

LUCIACUPEN

Christer Hansson kansli@sfif.se 0709 47 58 70
Marknadsföring / Möllebladet
Bianca Davidson bianca@epafi.se 0707 97 50 91

 

 
SAMARBETSPARTNERS